Fmenu Not Found
گالری تصاویر
پیوندهای مهم
اخبار > اعطای دیپلم افتخار دانشکده زبان و ادبیات دانشگاه بلگراد به سفارت جمهوری اسلامی ایران


  چاپ        ارسال به دوست

اعطای دیپلم افتخار دانشکده زبان و ادبیات دانشگاه بلگراد به سفارت جمهوری اسلامی ایران

در مراسمی که روز جمعه 14 مهر ماه به مناسبت روز دانشکده ادبیات دانشگاه بلگراد برگزار گردید، دیپلم افتخار این دانشکده بابت خدمات فرهنگی و آموزشی به سفارت جمهوری اسلامی ایران در بلگراد اعطا شد.

در این مراسم جمعی از سفرا و نمایندگان دیپلماتیک کشورهای ایران، کره،‌ الجزایر، اوکراین، سوئد، اسپانیا، پرتغال،‌ ترکیه، آذربایجان و روسیه، اساتید، مقامات دانشگاهی و دانشجویان دانشکده ادبیات حضور داشتند و طی آن از خدمات فرهنگی ایران، ژاپن، کره و سایر کشورها به پیشبرد اهداف فرهنگی و آمورشی تقدیر شد. در این مراسم دیپلم افتخار به سفیر و رایزن فرهنگی ج.ا. ایران در صربستان اعطا شد. همچنین لوح‌های تقدیری از ریاست سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی دکتر ابراهیمی ترکمان و ریاست بنیاد سعدی دکتر حداد عادل که در این مراسم حضور نداشتند، به نمایندگی از ایشان به رایزنی فرهنگی ایران اعطا گردید.

با توجه به فعالیت‌های فرهنگی طی سال جاری و گذشته رایزنی فرهنگی ج. ا. ایران (انتشار کتاب سلام فارسی، اعزام رئیس و استادان دانشکده زبان و ادبیات بلگراد به ایران برای امضای تفاهم‌نامه و گسترش همکاری‌های بین دانشگاهی‌، اعزام دانشجویان زبان فارسی به ایران، برگزاری شب‌های شعر و سخنرانی‌های ادبی‌، کمک به تدریس زبان و ادبیات فارسی در این دانشکده و ) از خدمات ایران، و رایزنی فرهنگی ج.ا. ایران در صربستان تقدیر بعمل آمد.

شایان ذکر است که این برای نخستین بار است که شورای دانشکده ادبیات دانشگاه بلگراد رسما به سفیر و رایزن فرهنگی ج.ا. ایران دیپلم افتخار اهدا و نام و خدماتشان را در کتاب تاریخچه این دانشکده ثبت می‌کند.١٩:١٨ - يکشنبه ١٦ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ٤٧٨٦٠٦    /    تعداد نمایش : ٦٦خروج
اداره کل ارزیابی و نظارت
سامانه تایید اسناد کنسولی
برای تایید کلیه اسناد کنسولی و دانشجویی اعم از وکالتنامه ، گواهی امضا، تایید مدارک دانشجویی و پزشکی امکان پذیر است
سامانه روادید الکترونیکی
امکان دریافت روادید الکترونیک به صورت برخط در این سامانه تعبیه شده است
سامانه امور کنسولی و ایرانیان
در این سامانه کلیه فرم های کنسولی و قوانین مربوطه درج گردیده است
کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران